Teklif İsteyin

Size özel fiyat teklifi istemek için lütfen formu doldurun

Teklif almak istediğiniz Tekla sürümü

Tekla Structures Carbon ile

Tüm tasarım, detaylandırma, üretim ve montaj faaliyetlerinizi planlayıp, izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Her türlü Tekla Structures modelini ve resmini açabilir, gerektiğinde rapor oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir projenin ilerlemesini takip etme, modele bilgi ekleme, montaj sıralamasını tanımlama, onayları kontrol etme, üretim durumunu ve çizelgelerini görüntüleme ve benzeri işleri yapabilirsiniz.

Tekla Structures Graphite ile

Tasarım amacıyla çok çeşitli malzemelerle 3B modeller oluşturup, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Genel görünüş resimleri, çizelgeler, raporlar ve 3B modeller gibi genel yerleşim bilgilerini üretebilirsiniz. Ayrıca, Tekla Structures Graphite kullanarak donatı planı resimleri oluşturabilir ve hatta saha dışı çalışmalar için donatı büküm makinelerine bilgi gönderebilirsiniz.

Tekla Structures Diamond ile

Çok çeşitli malzemelerle, tamamıyla detaylandırılmış ayrıntılı 3B modeller oluşturup, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Tekla Structures Diamond ‘ı konsept tasarımdan tüm imalat bilgilerinin oluşturulmasına kadar tüm proje aşamalarında kullanabilirsiniz. Kısacası Tekla Structures ‘ın tüm gücü elinizin altındadır.

Hangi Tekla lisansının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu öğrenmek için Tekla Structures Online Lisansları sayfasına gidin.

Standard Tekla Structures online abonelik lisansı ile

Standard lisansı, bir takvim yılı içerisinde, en fazla dört kez farklı bir kullanıcıya atayabilirsiniz. Bu, daha önce lisans atanmış bir çalışanın, şirkette rol değiştirmesi, ayrılması gibi beklenmeyen değişiklikler olduğunda lisansı kullanmaya devam etmenizi sağlar. Standard lisanslar yalnızca satın alınan ülkede kullanılabilir.

Flex Tekla Structures online abonelik lisansı ile

Flex ve Worldwide lisanslar, bir kullanıcıdan diğerine, atama sayısı sınırı olmaksızın, yeniden atanabilir. Lisansları kullanıcılar arasında sürekli değiştirmeyi düşünüyorsanız bu lisans tiplerinden birini seçmelisiniz. Flex lisansları yalnızca satın alınan ülkede kullanılmalıdır.

Worldwide Tekla Structures online abonelik lisansı ile

Flex ve Worldwide lisanslar, bir kullanıcıdan diğerine, atama sayısı sınırı olmaksızın, yeniden atanabilir. Lisansları kullanıcılar arasında sürekli değiştirmeyi düşünüyorsanız bu lisans tiplerinden birini seçmelisiniz. Worldwide lisansları herhangi bir ülkedeki kullanıcıya atanabilir.

İletişim Bilgileri

Lütfen isminizi yazınız.
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.